Trenerzy

Trener personalny to osoba, która wskaże Ci najwłaściwszą drogę do realizacji zamierzonego celu, będzie na bieżąco monitorował twoje postępy treningowe
i opracowywał plan treningowy dostosowany do twoich potrzeb, to osoba w której będziesz miał wsparcie,  która w każdym momencie treningu będzie dodawała Ci energii i motywacji. Dzięki współpracy z trenerem osobistym i regularnym treningom  osiągniesz swój cel.    

Trenować może każdy , zarówno kobiety jak i mężczyźni, dzieci i seniorzy .Wachlarz treningów i technik treningowych jest tak różnorodny ze z pewnością każdy znajdzie cos dla siebie.
Zapraszamy do naszego fitness klubu.

PERSONAL GYM

 trener osobisty Tomasz   Tomasz Pabiniak
Trener, czynny kulturysta, wykładowca w Polskiej Akademii Sportu - specjalizacja kulturystyka, wielokrotny reprezentant Polski na arenie międzynarodowej, najważniejsze osiągnięcia to dwukrotne Mistrzostwo Polski, dwukrotne vice mistrzostwo, brązowy i złoty medal Mistrzostw Europy. Chciałbym się dzielić swoim kilkuletnim doświadczeniem odnośnie odżywiania, jak i treningu siłowego. moją specjalizacja jest kulturystyka.  W treningu siłowym stawiam przede wszystkim na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń i czucie mięśniowe. Pomagam przygotowywać sylwetkę na plażę, ale również pracuję z zawodnikami kulturystyki, którzy chcą rywalizować na arenie sportowej. Chcesz przeżyć metamorfozę swojej sylwetki pod okiem fachowca? Zapraszam.
   
         
 

Andrzej Maszewski

Na siłowni trenuje od najmłodszych lat. Swoje doświadczenie zdobywał przez długie lata pracy.Od 28 lat trenuje kulturystykę wyczynowo posiada wieloletnią praktykę w zakresie treningu.Zdobywca wielu medali na arenie międzynarodowej.Startowal w zawodach Arnold Classic.Sedzia zawodów Strongman.Moim celem jest praca z ludźmi aby mogli osiągnąć w każdym wieku jak najlepszą sylwetkę, kondycję fizyczną i zdrowie.
   
         
         
         
   

 

   
         
 trener personalny Bartosz   Bartosz Chałaj
To jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w wyciskaniu sztangi w naszym kraju.  Ponad 15 tytułów mistrzowskich na arenie krajowej i międzynarodowej. Vice mistrz Europy  w wyciskaniu sztangi federacji GPC.
Całe życie Bartka to sport, zmagania z samym sobą, ciągła praca nad własnymi słabościami i osiąganie wyznaczonych celów. My wiemy, że jest najlepszy - dlatego też Bartosz jest w naszym teamie PERSONAL GYM. Wiedza i doświadczenie poparte wieloma szkoleniami, dyplomami i wiedzą zawodniczą która jak wszyscy wiemy niekiedy jest najcenniejsza.
Oczekujesz ciężkiego treningu, nie lubisz drogi na skróty, jesteś gotów na poświęcenia? Z Bartkiem osiągniesz swój cel w 100 %
   


         
 trenerka personalna Magdalena  

Magdalena Danielewska
Absolwentka Wyższej Szkoły Trenerskiej. Trenerka personalna która szkoli się i zdobywa coraz większe umiejętności pod okiem jednego z najlepszych specjalistów z dziedziny kulturystyki-Krzysztofa Stolarczyka - Mistrza Polski w kulturystyce kat. Super ciężkiej.
Magdalena posiada również tytuł sędziego WPA, dzięki czemu mo.zemy ja podziwiać w roli sędziego na wielu krajowych zawodach.
Największą pasją Magdy jest kulturystyka, a w szczególności związany z ta dziedziną sportu zdrowy tryb życia i doskonalenie własnej sylwetki. Obecnie sama zaczyna przygotowania do startu w zawodach Fitness bikini federacji Nac - Polska.
Wieloletni staż w pracy jako trener personalny, dał Magdzie rzesze zadowolonych klientów. Każdy kolejny przypadek jest dla Magdy wyzwaniem i na pewno doskonale sobie z tym radzi.   
"sukces który osiąga osoba która biorę pod skrzydła jest moim osobistym sukcesem, zwycięstwem i satysfakcja" to dewiza i styl życia do którego z pewnością Magda was przekona.
Zmiana nie tylko ciała ale i podejścia do życia bo trening to nie tylko ćwiczenia ale prawdziwa psychoterapia.

   
         
 trenerka osobista Katarzyna  

Katarzyna Bieniek

Licencjonowana trenerka Wyższej Szkoły Trenerskiej - Krzysztofa Stolarczyka, studentka wydziału Pedagogika Kultury Fizycznej i Zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim. Specjalizacja Kasi to kulturystyka i żywienie. Indywidualne podejście do klienta w każdym przedziale wiekowym oraz 100% wsparcie podczas treningu, sprawiają że Kasia pomimo młodego wieku ma na swoim koncie wielu zadowolonych podopiecznych. Opracowany przez Kasie autorski program treningowy dla kobiet , pozwoli Ci w jak najkrótszym czasie ujędrnić ciało
i pozbyć się niechcianych kilogramów.
Wiedza i umiejętności Kasi zapewnią Ci zdrowy i bezpieczny sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki .

 
         
 trener osobisty Kacper  

Kacper Landowski

Aktywny sportowiec, licencjonowany trener Polskiej Akademii Sportu oraz student Handlu Zagranicznego. Półfinalista zawodów Beach Cup 2014 Męska Sylwetka. Jego podopieczni mogą pochwalić się niejednym zwycięstwem, nie tylko na zawodach w dyscyplinach, którymi się zajmują, ale przede wszystkim zwycięstwem z własnymi słabościami. Wieloletni trening różnych dyscyplin spowodował, że Kacper do każdego podopiecznego dobiera odpowiedni dla Niego plan treningowy i wsparcie.
Trening personalny z Kacprem to nie tylko ćwiczenia fizyczne na siłowni, ale odpowiednie wsparcie mentalne. Pozwoli Ci uwidocznić Twoje najmocniejsze strony oraz uzyskać większą pewność siebie, która jest niezbędna w pozyskiwaniu relacji biznesowych, udanej prezentacji czy szkoleniu.
Jeżeli pragniesz uzyskać piękną, proporcjonalną sylwetkę lub zależy Ci na spaleniu tkanki tłuszczowej, trening personalny z Kacprem jest właśnie dla Ciebie! Chcesz przygotować się do wypadu na spływ kajakowy, narty? Pragniesz poprawić kondycję? Trenując z Kacprem osiągniesz rezultaty, o których nawet nie marzyłeś!

   
         
       

 

 

         
    mgr. Przemyslaw Kowalczyk
Absolwent renomowanej Akademii wychowania Fizycznego w Białej podlaskiej, zawodnik kulturystyki podwójny złoty medalista debiutów 2015. Z racji jego wykształcenia specjalizuje się w treningu sportowców różnych dyscypiln
Instruktor Kulturystyki, trener personaly, specjalista od biomechaniki mięśni
treningu funkcjonalnego, wad postawy.
Piorytetem w trenigu jest działanie na mięśniach nie obciązajac stawów, innowacyjne metody treningowe i żywieniowa przyczyniające się do szybszego rozwoju umięsnienia.
Skupia  się głownie na harmonii proporcjach i  symetri sylwetki .
Pomaga przygotować sylwetki "plażowe" jak i "kulturystyczne"
   
klub fitness Łódź | trening personalny Łódź | trener personalny Łódź | trener osobisty Łódź