Trener osobisty Łódź

Rozpocznij trening osobisty w fitness klubie

trener osobisty łódź
Niezależnie od tego, czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, poprawić kondycję, czy trochę rozbudować mięśnie, najlepsze efekty osiągniesz z konkretnym, opracowanym planem działania. Oczywiście, w Internecie można znaleźć zarówno masę jednostkowych porad, mających rozwiązać konkretne problemy, jak i całe programy rzekomo skuteczne w realizacji określonych celów, jednak trzeba pamiętać o tym, że programy takie mają swoje wady. Przede wszystkim są one pozornie zuniwersalizowane – niby może je stosować każdy, ale w praktyce, nie będą odpowiednie dla wielu osób, zaś nikomu nie przyniosą najlepszych z możliwych efektów. Wiadomo, że to, co sprawdzi się u jednego, niekoniecznie zadziała u drugiego. Najlepsze efekty przynosi właśnie to, co zostało stworzone z myślą o konkretnej osobie, uwzględniając szereg czynników i parametrów właściwych tylko jej. Dlatego w kwestii aktywności fizycznej najlepszym wyjściem będzie trener osobisty. Będzie on w stanie zaproponować Tobie:
 • trening osobisty dopasowany tylko do ciebie,
 • ćwiczenia odpowiadające twojemu obecnemu stanowi kondycji i siły,
 • indywidualną dietę dostosowaną do potrzeb organizmu oraz do przeprowadzanych treningów i jego natężenia,
 • dostosowanie ćwiczeń odpowiadających postawionym na początku założeniom do osiągnięcia.

Wybierz trenera osobistego o podobnych zainteresowaniach

trening personalny w łodzi
Łódź jest miastem, w którym bez problemu znajdziemy trenera personalnego, dlatego też włóżmy odrobinę starań w te poszukiwania, pamiętając o tym, że każdy trener osobisty ma swoje szczególne zainteresowania i jeśli są one zbieżne z naszymi celami, to wówczas szczególnie warto nawiązać współpracę. Trenerzy personalni zwykle są związani zawodowo z daną siłownią/klubem fitness, więc musimy liczyć się z tym, że w miejscu ich pracy będziemy pracować nad osiągnięciem naszego celu. Najlepiej więc wybrać klub, który będzie blisko naszego domu bądź też po drodze do pracy. W każdym klubie jest jednak zwykle zatrudnionych kilku trenerów. Jeśli klub czy siłownia ma swoją stronę internetową, możemy sprawdzić, czy nie ma na niej zamieszczonych informacji na temat zatrudnionych tam trenerów i ich zainteresowań, co pozwoliłoby nam dokonać wyboru bez wychodzenia z domu. Jeśli nie, musimy udać się do klubu i tam osobiście zorientować się, który trener osobisty będzie nam odpowiadał. Na stronie Personal Gym zamieszczone są wszelkie informacje o trenerach pracujących w tym fitness klubie. Każdy trener osobisty jest dostatecznie przedstawiony, gdzie można zapoznać się z jego historią zawodową, wykształceniem, doświadczeniem, zainteresowaniem i oczywiście wszelkich sukcesach w branży. Wśród trenerów pracujących w Peronal Gym znajdują się:
 • wykładowcy,
 • reprezentanci Polski,
 • mistrzowie Polski,
 • mistrzowie i wicemistrzowie Europy,
 • sędziowie zwodów,
 • instruktorzy kulturystyki,
 • dietetycy.

Ciesz się z efektów pod okiem osobistego trenera

trening personalny, trener osobisty Łódź
Jedynie trening personalny może przynieść wymierne efekty, a przede wszystkim będzie bezpieczny dla naszego zdrowia, dostosowany do naszych celów i modyfikowany odpowiednio do osiąganych efektów cząstkowych. Warto pamiętać także o tym, że trening z trenerem personalnym pozwoli nam nauczyć się wykonywać prawidłowo ćwiczenia, dzięki czemu będą one przynosiły najlepsze efekty oraz nie doprowadzą nas do kontuzji. Trener z Internetu nie będzie czuwał nad poprawnością wykonywanych przez nas ćwiczeń, co może skończyć się boleśnie i wbrew naszym chęciom, zakończyć się kontuzją wyłączającą nas całkowicie z aktywności fizycznej nawet na kilka miesięcy. Wreszcie, warto pamiętać o tym, że trener osobisty będzie prawdziwym wsparciem w momentach, które zdarzają się każdemu: kiedy nadejdzie zwątpienie w możliwość odniesienia sukcesu, a motywacja i silna wola zaczną przechodzić kryzys. Tylko personalny trener może wówczas odwołać się prawdziwie do osiągniętych przez nas dotychczas efektów i przypomnieć nam nasze małe sukcesy, co zmobilizuje nas do dalszej pracy.


Jak zatem można zauwazyć praca z trenerem może przynieść wiele pozytywnych efektów, których nie da się osiągnąć pracując nad sobą samemu. Dla wszystkich nieprzekonanych oferujemy pierwszy trening w bardzo atrakcyjnej cenie. Pozwoli to przekonać osoby niezdecydowane do podjęcie pierwszego, ale chyba najważniejszego kroku w kierunku rozpoczęście treningów. Trener osobisty w Personal Gym czeka na Ciebie. Zapraszamy do naszej siłowni w Łodzi.

klub fitness łódź | trening personalny łódź | trener personalny łódź | trener osobisty łódź