Diety

Zapewne każdy z nas wie, że dobrze zbilansowana i ułożona dieta jest kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Mylne przeświadczenie o tym ze aby schudnąć wystarczy po prostu ograniczyć kalorie do minimum, doprowadziło niejednego z nas do problemów zdrowotnych.
Nie ma jednej magicznej formuły której zastosowanie zagwarantuje osiągnięcie postawionego sobie celu, jednak dzięki nam unikniesz wielu niepotrzebnych wyrzeczeń
i głodówek. Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi dietetycznej, wspólnie z firmą cateringową Cynamon i dietetykiem  zapewniamy ułożenie planu żywieniowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta.

  • diety redukcyjne przeznaczone dla osób które chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej pod nadzorem naszego dietetyka w możliwie najprostszy sposób, czyli spożywając codziennie 5 posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad. Podwieczorek, kolacja) dobrane indywidualnie w zależność od oczekiwań i predyspozycji klienta
  • zdrowe odżywienie jest przeznaczone dla osób której nie odczuwają potrzeby zmiany wagi jednak chcą się odżywią w sposób racjonalny zgodny z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia. Dzięki temu oszczędzają Państwo czas potrzebny do zrobienia zakupów, przygotowania, wyliczenia wartości odżywczych.
  • diety sportowe skierowane się do osób aktywnych fizycznie gdzie najczęstszym celem jest budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej . Przy układaniu diet dla osób aktywnych korzystamy z rady doświadczonych trenerów personalnych aby w możliwie najlepszy sposób połączyć teorię z praktyką.

 

klub fitness Łódź | trening personalny Łódź | trener personalny Łódź | trener osobisty Łódź